Po Lietuvą su žirgais 2017: Registracija

"Po Lietuvą su žirgais 2017" - unikali moto kelionė, kurios metu ne tik prisidėsite prie paramos ŽGA augintiniams, bet kartu patirsite malonių įspūdžių ir susipažinsite su žirgais iš arti. Trumpai apie pagrindinius kelionės punktus, kuriuos aplankysime.

Kur važiuosime?

"Aušros žirgynas" šalia Prienų, Šiauliškių miestelyje.
Žirgyno savininkė supažindins su žirgų auginimu, jų laikymo sąlygomis, bei pačių žirgų gyvenimo ypatybėmis.

Všį "Penkta koja" prieglauda Linksmakalnyje. Organizacijos atstovai aprodys šios gyvūnų prieglaudos gyvenimo virtuvę, supažindins su globotinių priežiūra. Taip pat papasakos apie šio ypatingo miestelio istoriją, kuris visuomenei tapo atviras tik 1993m. kuomet iš Lietuvos pasitraukė paskutiniai sovietinės armijos daliniai.

"Harmony Parkas". Šio parko žirgyno atstovai supažindins su sportinių žirgų gyvenimu, jų priežiūra, treniravimu bei ruošimu varžyboms.

Žirgų priežiūros centras Darželių kaime, Marcinkonyse - pagrindinė ŽGA būstinė. Supažindinsime su organizacijos augintiniais, šio projekto herojais. Aprodysime patį centrą ir papasakosime subtilių dalykų apie žirgų priežiūrą, žmogaus ir žirgo bendravimą, komunikavimą. Taip pat vakare lauks vakarienė žirgų apsuptyje. Keliautojas Aidas Bubinas pasidalins savo patirtimi ir žiniomis iš kelionių, bei principais kaip ilgai važiuoti motociklu nepavargstant.

Kelionės maršrutas: 250- 300 km. Visa danga asfaltas, bus tik 4 km žvyrkelio.

Data ir laikas: Liepos 29d, šeštadienis. Iš Vilniaus išvažiuosime apie 9:30. Darželiuose būsime apie 18:30 val. Į Vilnių pajudėsime apie 21-22 val.

Kelionės kaina: 20€ motociklui. Jei važiuojate dviese - 25€.

Iš viso kelionėje priimsime tik 30 motociklų.


Kuro ir maitinimo išlaidomis rūpinasi patys renginio dalyviai.

Daugiau informacijos el. paštu remigijus@zga.lt

Ekipažo narių sk.
20 EUR